Фото з сайту ДКСУ

Правда, не сама, а разом з майже семистами працівниками Державної казначейської служби України.
У понеділок, у День соборності України, на Хрещатику було розгорнуто найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни в рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!». Для розгортання прапора, який довжиною сягнув 1 км 59 м 95 см, було залучено більше 700 осіб.
Нинішнє розгортання прапора стало завершенням Всеукраїнської акції “Об’єднаймо Україну”, розпочатої ще у серпні 2017 року, до 26-ї річниці незалежності України, у ході якої працівники казначейства у регіонах поступово додавали до стягу свої частини із позначенням на них назв населених пунктів.
Прапор Бердичева до загального стягу додала начальник Бердичівського управління Державної казначейської служби України Тетяна Шевчук, яка не лише тримала його на Хрещатику, але й стала співавтором національного рекорду. Зокрема, за результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту «Книга рекордів України», досягнення казначейської акції – український рекорд у категорії «Масові заходи, розміри». Свідченням цього стало внесення акції до «Книги рекордів України» та вручення у ході заходу відповідного диплому.