Очевидно, що у найближчі тижні у Бердичеві очікується небувалий сплеск політичної активності, який супроводжуватиметься виливанням компромату, плітками та провокаціями. Формальною ознакою цьому стала публікація ще місячної давнини на одному із місцевих інтернет-ресурсів. Тоді місцеві псевдожурналісти, підконтрольні одній із політичних сил, не маючи інших аргументів, включили власну фантазію і спробули скомпроментувати проект рішення про зняття з посади голови постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку Олександра Велімовського.
Вказаний проект рішення був розроблений депутатом Тетяною Домбровською, на виконання рішення цієї ж комісії, яка рекомендувала міській раді зняти Олександра Велімовського. Слід сказати, що таке рішення комісія прийняла за заявою  родини учасника російсько-української війни про порушення Олександром Велімовським депутатської етики. Аргументи заявників знайшли повну підтримку у членів комісії (у тому числі — колег Олександра Велімовського по фракції Радикальної партії Олега Ляшка). Тим не менше, окремі журналісти (наприклад, журналіст «Бердичів.піз» Денис Заремський, який активно критично висвітлює діяльність депутата від «Самопомочі» Тетяни Домбровської, на одній із останніх сесій міської ради публічно підносив чай голові фракції “Батьківщина” у міській раді Валерію Шелепі), знайшли у цьому політичну складову і спрогнозували, що проект рішення стосовно пана Велімовського — не останній щодо голів постійних комісій.
Певною мірою, вони виявилися праві. Вже на початку січня на офіційному порталі міста з’явився проект рішення міської ради, розроблений Тетяною Домбровською, про звільнення з Станіслава Лужанського з посади голови іншої постійної комісії – соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету фінансів і цін. Цей проект також з’явився на виконання рішення постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку, яка, за заявою Тетяни Домбровської, визнала порушення депутатської етики з боку Станіслава Лужанського. Зокрема, за фактом його діяльності на посаді голови постійної комісії правоохоронні органи вже відкрили кримінальне провадження, триває слідство. Не маючи інших аргументів, журналісти цього ж видання, підконтрольного опозиційним політичним силам, висловили переконання, що проект рішення Тетяни Домбровської — її особиста помста за попрану жіночу гідність Станіславу Лужанському.
І от — новий розвиток подій. Як стало відомо жуурналістам “БN”, у міській раді вже зареєстровано проекти рішень про звільнення ще двох голів постійних комісій — Володимира Сенчі (постійна комісія інфраструктурного та стратегічного розвитку міста, промоцій та міжнародної співпраці) та Олексій Побережного (постійна комісія охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики). Автор обох проектів — Віталій Березовенко. Аналіз статей проекту рішення, на які посилається Віталій Березовенко, свідчить, що вказані голови комісій порушили депутатську етику, не справляються зі своїми обов’язками як голови комісій, допускають у своїй діяльності недостовірну та неперевірену інформацію.
Очевидно, що остаточне рішення з вказаних проектів рішень ще має приймати сесія міської ради. Та, зважаючи на попередні публікації так званих репортерів, слід очікувати дискредитації проекту рішень не лише Тетяни Домбровської, але й Віталія Березовенка. Тим паче, що ці журналісти зазначили наперед – збираються викинути на осуд людей багато моментів із таємного життя депутатів міської ради. Тому, не виключена поява вже у найближчі дні чорного піару на адресу як Віталія Березовенка, так і Тетяни Домбровської. Наприклад, стосунків між ними чи відношення Віталія Березовенка до міського радіо, керівником якого є Ліля Березовенко.

Поділіться цікавинкою з іншими