Фото зі сторінки В.Шелепи у соціальній мережі Фейбсук

Фото зі сторінки В.Шелепи у соціальній мережі Фейбсук

Минула сесія міської ради виявилася достатньо довгою та надзвичайно гарячою. Правда – лише в окремих питаннях. У першу чергу – в обговоренні питання підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті.
Нагадаємо, 15 травня виконком міської ради прийняв рішення про підвищення у Бердичеві вартості проїзду з 1 червня до 4 гривень (було 3 гривні), хоча перевізники наполягали на тому, що економічно обгрунтованим є тариф не менше семи гривень. Водночас члени виконкому висунули перевізникам ряд вимог. Зокрема – приведення транспортних засобів до належного санітарного та технічного стану, облаштування їх засобами електронного відстеження (GPS-трекерами) тощо. У цьому випадку, якщо всі вимоги будуть виконані у повному обсязі, тариф може зрости до 5 гривень. Але це станеться не раніше 15 вересня.
Вже з початком літа планується провести повне обстеження стану транспортних засобів перевізників, участь у якому можуть взяти, за словами міського голови Василя Мазура, і депутати міської ради, і громадські активісти.
Незважаючи на те, що питання того – підвищувати тарифи чи ні, є виключно повноваженням виконкому, окремі політичні сили міста вирішили на цьому попаритися і винести на сесію питання скасування рішення виконкому. Втім, підтримку такому кроку вони знайшли далеко не у всіх депутатів та політичних сил. Зокрема, голова фракції «батьківщина» у міській раді Валерій Шелепа, вході дискусії з цього питання заявив, що політична сила, яку він представляє, підтримує підняття тарифів у Бердичеві. «Батьківщина вважає, що дійсно підвищувати тариф треба», – заявив Валерій Шелепа, звертаючись до колег.
Нагадаємо, що голова міської організації «Батьківщини» Володимир Пономарчук, під час свого перебування на посаді заступника Бердичівського міського голови неодноразово виступав за необхідність підвищення у Бердичеві тарифів до економічно обґрунтованого рівня. І не лише на проїзд, але й на всі житлово-комунальні послуги. «Інакше ці підприємства не виживуть», – заявляв Володимир Пономарчук.