Бахмутські школярі відпочивали в Бердичівському районі

Поділіться публікацією з іншими

Бердичівщина щиро та привітно зустрічала діток зі Сходу – учнів Бахмутської школи. Неодноразово в засобах масової інформації та з розповідей учасників АТО чули про зворушливу історію тісного зв’язку, дружби та підтримки нашої 26-ї артилерійської бригади Бердичева та учнів Бахмутської школи. Наші воїни повсякчас допомагали цій школі, приміщення якої не раз постраждало від обстрілів. Зокрема, організували ремонт в класах школи – замінили вікна та полагодили дах.
А у відповідь військові отримували від бахмутчан – розуміння та підтримку. На знак вдячності, школярі влаштували концерт для військових, а батьки почастували домашньою випічкою, щоб воїни миру та добра, хоч на мить відчули себе, як вдома.
Тому цілком логічним виявилось бажання командування 26-ї артилерійської бригади та Благодійного фонду Оберіг-26 привезти вже до себе в гості юних друзів.
Не залишилась поза увагою ця подія і для народного депутата України Олександра Ревеги. Починаючи з моменту виїзду діток зі Сходу, народний депутат взяв під особистий контроль організацію поїздки.
Хоча ці території Донеччини підконтрольні Збройним Силам України, вивезти таку кількість дітей, а їх було майже 50 – не так просто. Тому Олександру Ревезі довелось особисто звернутись до Міністерства внутрішніх справ України з проханням забезпечити безперешкодний виїзд школярів.
Варто зазначити, що Благодійний фонд Оберіг-26 доклав максимум зусиль, залучивши багатьох людей до участі в організації дозвілля дітей з прифронтової зони.
Було організовано екскурсію Бердичевом, поїздку на фонтани до міста Вінниці, екскурсію в 26-ту артилерійську бригаду, де бажаючим вдалось постріляти.
Незабутні враження залишились в дітей від відпочинку в парку культури ім. Т.Г. Шевченка. Можливість необмежену кількість разів безкоштовно покататись на усіх паркових атракціонах та скуштувати найсмачніше морозиво – школярам Бахмута подарував Олександр Ревега.
Стомлені та щасливі, діти та вчителі залишили в Книзі відгуків запис зі словами вдячності працівникам парку та Олександру Ревезі. Гості міста висловили бажання зустрітись з ним, аби особисто подякувати за хвилини щастя та радості. Тому в переддень від’їзду дітлахів, народний депутат завітав в Озадівський табір відпочинку «Відкрите серце», де відпочивали діти.
Олександр Ревега подарував солодощі та кошти на придбання всього необхідного в дорогу додому, побажавши усім миру, злагоди, добра та щастя в єдиній, неподільній та неповторній Україні.

Інна Солодка

20160713-0060 DSCN8635 DSCN8627 PIC_2274

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *