IMG_6222За результатами розгляду скарги прокуратури області апеляційним судом Житомирської області визнано недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки 17 громадян, самочинно збудовані на них будівлі і споруди зобов’язано знести, а землю повернути до земель запасу Квітневої сільської ради Коростишівського району.
Установлено, що у 2009 році посадовими особами Коростишівської райдержадміністрації та управління Держкомзему у районі з порушенням законодавства підписано та видано державні акти на земельні ділянки загальною площею 34 га вартістю понад 1,4 млн грн.
Зокрема, 17-ти громадянам надано (кожному по 2 га) земельні наділи для ведення особистого селянського господарства без прийняття відповідних рішень про затвердження землевпорядної документації та передачі земельних ділянок у власність.
Крім того, два громадяни використовували одержану землю не за цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, а побудували будинки та інші споруди.
Прокуратура в апеляції довела незаконність надання права на приватну власність землі вартістю майже півтора мільйона гривень. Відповідно, суд зобов’язав знести самовільно збудовані споруди та повернути землю до державної власності.
Прес-служба прокуратури Житомирської області