Одне зі стратегічних комунальних підприємств Бердичева – “Бердичівводоканал” відсьогодні має нового керівника. Ним став Сергій Антонюк, який досі очолював місцевий підрозділ газової служби – “Бердичівгаз”.
Попередній керівник водоканалу — Віктор Вишнівський — був звільнений з цієї посади наприкінці минулого тижня, пропрацювавши на підприємстві ледь більш ніж півроку. Офіційно озвучено, що за власним бажанням. Проте, як стало відомо нашим журналістам, на адресу Віктора Вишнівського міським головою Василем Мазуром було висловлено чимало претензій з приводу роботи підприємства та ставлення до своїх посадових обов’язків вже колишнім директором. Саме після розмови з мером Віктор Вишнівський і написав заяву про звільнення.
Нагадаємо: Віктор Вишнівський прийшов на бердичівський водоканал навесні після того, як попередній багаторічний директор підприємства Микола Ревуцький вийшов на пенсію.
У 2011 році тодішнього заступника міського голови Володимира Пономарчука Василь Мазур відсторонив від обов’язків мера через кричущу ситуацію на водоканалі, відрядивши його на це підприємство для наведення ладу і нормалізації роботи підприємства та остаточного вирішення питання забезпечення бердичівлян якісним водопостачанням. Але Володимир Пономарчук від такого фронту роботи відмовився і за кілька днів звільнився з посади.