Традиційно в День Незалежності України проходять різноманітні патріотичні заходи, міста України розцвітають вишиванками, представники громад покладають квіти до пам’ятників.
А велосипедисти Бердичева вирішили своєрідно, в патріотичному дусі, долучитись до святкування. В ім’я миру, свободи та незалежності своєї рідної країни, бердичівські велолюбителі з українською символікою проїхались містом, щоб висловити любов та приналежність до України, вдруге влаштувавши патріотичний велопробіг, організатором якого став очільник велоклубу «Зіг-Заг» Максим Міщенко. Підтримали ініціативу і представники місцевої влади.
Цього року вдалось плідно попрацювати над організацією заходу, а результатом став приїзд майже сотні велолюбителів. В гості на захід завітали друзі велоклубу «Зіг-Заг» –велосипедисти з Житомира та Козятина. А бердичівські велорайдери – велосипедисти зі стажем, приїздили цілими сім’ями з маленькими дітками. Неочікувано для учасників патріотичний велопробіг підтримав і голова міста Василь Мазур, який разом зі всіма на власному велосипеді рушив вулицями Бердичева.
Під жовто-блакитним стягом, зі стрічками на двохколісних, велолюбителі проїхали майже вісім кілометрів. Символічно для бердичівських велосипедистів, місцем зустрічі була пл. Цетральна 1, на цьому ж місці і завершився велопробіг.img_0909 DSCN9408 DSCN9406