72134Вперше у Бердичеві проходить регіональний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2000-2001 р.н., який триватиме до суботи. Упродовж чотирьох днів на ринг, розташований на сцені великої зали міського Палацу культури, вийдуть 146 учасників з Житомирської, Вінницької, Київської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Черкаської, Волинської, Закарпатської областей та м.Києва. Головна мета проведення чемпіонату – не тільки визначити кращих, але і запалити нові зірки на небосхилі аматорського боксу. Саме тут для багатьох юнаків почнеться шлях до багатьох перемог на спортивних змаганнях Європи та світу, які приводять до найбільшого і найпрестижнішого досягнення – Олімпійських ігор. Підтвердженням цього є традиційний міжнародний турнір з боксу серед молоді на призи братів Кличків, який вже 17 років проводиться у Бердичеві. І ось – ще одне починання. Як сказала, вітаючи учасників та гостей чемпіонату заступник міського голови Валентина Адаменко, добрі справи, які починаються в Бердичеві, обов’язково стають традицією.
Проведення регіонального чемпіонату України з боксу серед юніорів у Бердичеві стало можливим за сприяння міської федерації боксу, яку очолює мер міста Василь Мазур, та підтримки партнерів – ТОВ «Нове тисячоліття», «РІФ-1», Бердичівського пивоварного заводу, підприємців Леоніда Голуба, Андрія Савчука та інших спонсорів. Постійним багаторічним меценатом бердичівського спорту є депутат Верховної Олександр України Олександр Ревега. Від імені нардепа присутніх привітала його помічник-консультант Софія Томашевська.
Багато років Бердичів знаний у світі боксу. Те, що зараз саме наше місто приймає регіональний чемпіонат України – зовсім не дивно. Адже в Бердичеві діє потужна школа боксу, наші спортсмени гучно заявляють про себе на найпрестижніших турнірах та й загалом міська влада завжди дбає про те, або проведення таких змагань відбувалося на високому організаційному рівні. Вітання і настанови від голови Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки учасникам чемпіонату передав голова відділення НОК в Житомирській області Олександр Онищук. За словами віце-президент міської федерації боксу, директор спортивного клубу «Крос» Олега Сікорського, такий регіональний чемпіонат проводиться вперше не лише в Бердичеві, але і в Україні. І це – привід для гордості.
Регіональний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2000-2001 р.н. у Бердичеві наразі триває. Боксерські поєдинки відбуваються упродовж дня в МПК. Урочисте закриття турніру відбудеться у суботу, 20 лютого, об 11 годині.