DSCN7976Святкування Дня захисту дітей у Бердичеві не обмежилося тільки одним днем. У суботу керівництво та працівники Парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка знову радо вітали у парку діток з обмеженими можливостями, сиріт та дітей з багатодітних сімей. Для них, уже традиційно для багатьох років, всі атракціони були безкоштовними.
Окрім того, підготовлено було для малят і концерт з насиченою програмою. Спочатку в компанії невгамовних «Фіксиків» – мультиплікаційних героїв, діти подорожували країнами. В кожній з них – Італії, Іспанії, Кореї – лунали різні пісні, під які влаштовували запальні танці. Найактивніші малята отримали призи – розмальовки, пригунці, мильні бульбашки…
На сцені в парку лунали українські пісні, що особливо тішило юних глядачів. Виступали хореографічні ансамблі з українськими народними танцями, вихованці студії «Жанр» – з акробатичними номерами, танцювальний колектив «Перлинки» та інші юні зірки Бердичева. Приємним сюрпризом стали виступи гостей свята – Маргаритки з вадами слуху, яка чудово розповіла вірш «Що таке дитинство?», вихованця центру «Насіння надії» – Івана та Арсенія, який декламував вірш «Що таке Україна?». Публіка охоче підтримувала оплесками зірок концерту. Це було дійсно свято, радісне, щасливе з посмішками наймолодших жителів міста.
Народний депутат України Олександр Ревега, за підтримки якого відбувалися святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей у Бердичеві, переконаний, що прямий обов’язок держави, освітніх та медичних закладів – робити все можливе для гармонійного розвитку дітей, бо саме вони – наше майбутнє. «Бажаю, щоб наші діти, маленькі янголята, завжди були здоровими, щасливими, радісними і ніколи не знали війни, жили в мирі та злагоді!», – сказав у вітальному слові адресу учасників свята Олександр Ревега.