На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 09.08.2017 №16038/0/12-17/37 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» у м. Бердичеві проведено профілактичний захід «Урок».
Протягом серпня – жовтня поточного року обстежено житлово – побутові умови проживання 75 дітей, які виховуються в 36 сім’ях та перебувають у складних життєвих обставинах, надано адресну допомогу в підготовці до нового навчального року та осінньо–зимового сезону.
1 вересня до навчання в загальноосвітніх школах міста приступили 9655 учнів, вперше за парти сіли 932 дитини. Продовжують навчання в загальноосвітніх закладах міста 33 дитини, які тимчасово переїхали з населених пунктів, де триває антитерористична операція.
Впродовж вересня – жовтня працівниками служби у справах дітей проведено 5 інформаційно – просвітницьких заходів в навчальних закладах міста з питань профілактики негативних явищ у дитячому середовищі.
У ході проведення соціальної рекламної акції розроблено та розповсюджено 78 буклетів на тему: «Запобігання насиллю в сім’ї та захист дітей від жорстокого поводження».
Заходами охоплено 311 осіб.
У місті Бердичеві не виявлено дітей учнівського віку, які не приступили до навчання.
Служба у справах дітей
виконавчого комітету
Бердичівської міської ради