SAM_83391-е травня, день Пасхи Господньої, військовослужбовці військової частини – польова пошта В3231 розпочали із таїнства молитви та освячення. Благословити наших бійців та освятити їх хліб насушний прийшов Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей отець Віталій.
Ще удосвіта командири підрозділів поприходили до своїх розташувань, аби привітати підлеглий особовий склад із Воскресінням Ісуса Христа.
І не вистачить слів, щоби сповна описати атмосферу, яка практично зі світанком запанувала на території військової частини. Було по-дружньому радісно і по-людськи тепло. Бадьорі, святкові та трохи серйозні хлопці обмінювалися привітаннями й із нетерпінням чекали Великоднього освячення пасочок.SAM_8355
Згодом прийшов командир, щоби злагоджено та вчасно, ще до приходу священика, урочисто вишикувати особовий склад частини. З його вуст звучали святкові вітання та щирі слова подяки бійцям за сумлінне несення служби та виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції: «…Все ж таки правда, справедливість, добро перемагає!.. І я думаю, що усі ми, українці, без винятку, заслуговуємо найкращого. Миру, спокою, Божої благодаті Вам, мужності й витримки військової! Нехай Ваші сім’ї береже Господь, допомагає Вам, нам, Вашим родинам. Щоб вони трималися… Нехай Пасха буде доброю. Усіляких гараздів. Христос Воскрес!»

Прес-служба військової частини – польова пошта В3231