lisОстаннім часом мешканці області обурені тим, що житомирські ліси зникають внаслідок незаконної вирубки дерев. Але крім обурень та нарікань, зазвичай, люди, які стали свідками знищення лісу, ніяких дій не вчиняють. Партія «БПП «Солідарність» закликає не залишатися осторонь та об’єднати зусилля навколо збереження лісу.
Боротьба з незаконною вирубкою дерев вже розпочата представниками нашої політичної сили. Після виїзного рейду у місця незаконної вирубки деревини у Коростенському районі, організованого народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Володимиром Арешонковим, спільно з представниками екологічної служби, громадськості, правоохоронних органів та журналістів, було виявлено масштабні правопорушення.
Після рейду Володимир Арешонков звернувся до Нацполіції та Держекоінспекції. Внаслідок фактів, викладених у зверненні депутата, відкрито кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування відносно посадових осіб ДП «Коростенський лісгосп АПК» по факту неналежного виконання службових обов’язків при проведенні санітарних рубок лісів в межах Михайлівської та Кожухівської сільських рад, за ознаками злочину передбаченого ст .367 КК України. Проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх винних осіб та отримання доказів злочинних діянь. Також спільно з коростенською прокуратурою та держекоінспекцією обстежені ділянки лісів, з метою встановлення шкоди завданої довкіллю. Наразі очікуються результати судово-екологічних експертиз від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» закликає мешканців області приєднатися до вирішення проблеми знищення поліських лісів. Якщо ви стали свідком вирубки дерев, яка на ваш погляд є незаконною, зробіть свій внесок для того, щоб винуваті особи були притягнуті до відповідальності. Зафіксуйте факт правопорушення на електронний носій (зробіть фотознімок або запишіть відео незаконної діяльності, на якому буде видно номерний знак, марку, колір автомобіля, тощо), спробуйте з’ясувати ПІБ, посади людей, які здійснюватимуть правопорушення, направте ці докази разом зі зверненням до Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Повідомте дату, час і місце здійснення даного правопорушення та залиште свої контакти.
Звернення можна направити за адресами: м.Бердичів, вул. Героїв України, 17, Громадська приймальня фракції “Солідарність” у Бердичівській міській раді, м. Житомир, вул. Івана Сльоти 32/98, офіс партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Також відповідну заяву можна направити на електронні адреси: vitbernews@ukr.net, ob.zhytomyrska@gmail.com
На підставі надісланих звернень будуть сформовані та надіслані заяви до правоохоронних та судових органів та інших структур, в компетенції яких буде вирішити це питання. Ми докладемо максимум зусиль, для того, щоб правопорушники були притягнуті до відповідальності.