Стрілка вказує на Олега Радецького

Стрілка вказує на Олега Радецького

У п’ятницю, намагаючись встигнути на судове засідання у якості вільного слухача, депутат Бердичівської міської ради Олег Радецький (фракція ВО “Батьківщина”) так поспішав, що не погребував грубим порушенням Правил дорожнього руху. Зокрема, приїхав до міськрайонного суду з боку вулиці К.Маркса, на якій вже багато років як запроваджено односторонній рух. Фактично, їхав Олег Радецький напроти зустрічного транспорту.
На справедливе зауваження численних свідків депутат лише відмахнувся. Мовляв: “А хіба я щось порушив?”.
А вже у суді, де відбувалося слухання справи за позовом учасника АТО, якому родина іншого депутата-батьківщинця Володимира Осипенка, перешкоджає (на його думку) користуватися земельною ділянкою, Олегу Радецькому вкрай не сподобалося, що представники “Бердичівських новин” здійснюють фотографування процесу. Депутат на підвищеному тоні намагався довести журналістам, що не давав згоди на фотографування своєї недоторканної особистості і вимагав негайно видалити фотографії. Найцікавіше те, що самого Олега Радецького на фотографіях і не було, лише обривок його куртки у самому кутку фото. Та депутат вимагав видалити і це фото.
Відзначимо, що згадане судове засідання відбувалося не тільки у відкритому режимі, зйомка процесу проводилася з дозволу судді, але й на інтернет-сайті Бердичівського міськрайонного суду ця справа виділена як така, котра “може становити суспільний інтерес”.
За таких обставин дії депутата Олега Радецького, який є публічною особою органу місцевого самоврядування і знаходився у публічному місці, наші журналісти розцінюють як перешкоджання законній професійній діяльності журналіста. Тобто, у протиправній забороні на правомірне одержання, використання, поширення та зберігання інформації, що передбачено статтею 171 Кримінального Кодексу України.
Нагадаємо, Олег Радецький відзначився ще й тим, що у грудні висловив публічну вимогу не допускати на засідання сесії міської ради громадськість.