1chorn3У обласній клінічній лікарні відкрито спеціалізоване терапевтичне відділення . Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської обласної ради.
Головний лікар Богдан Леськів подякував усім, хто долучився до відкриття цього відділення: «Це відділення не було б відкрито без допомоги громадських організацій, меценатів, підприємців, депутатів обласної ради та міської ради, обласної влади. Всі вони доклали зусилля, аби це відділення було зроблено за всіма європейськими стандартами».
У свою чергу голова обласної ради Володимир Ширма сказав: «За попередніми оцінками терапевтичне відділення має бути найкращим в Україні. Воно повністю оснащено та укомплектовано. У відділенні медикаменти будуть за зниженими цінами, для цього з обласного бюджету у наступному році буде виділено 1,5 млн грн, харчування коштуватиме у межах 30 грн на добу. В цьому році від перевиконання обласного бюджету на галузь охорони здоров’я було виділено більше 116 млн грн, з них 57 млн грн спрямовано на лікарню ім. О.Ф. Гербачевського. Сподіваємося, що до кінця року ми ще придбаємо новий комп’ютерний томограф і відкриємо лабораторне відділення. Хочу зазначити, що пару років тому ця лікарня не була навіть акредитована, і сьогодні, вкладаючи значні гроші, маємо зробити, аби жителі області отримували якісні медичні послуги і фахове лікування».
На реконструкцію, капітальний ремонт, меблі, медичне обладнання для даного відділення, яке розраховано на 40 ліжко-місць, з обласного бюджету за 2015-2016 роки було виділено більше 6 мільйонів гривень. Кожна палата має телевізор, холодильник, кондиціонер, які придбані за кошти благодійників, депутатів Верховної, обласної та міської рад.
Примітно, що до ремонту та облаштування палат у відділенні долучився і народний депутат України Олександр Ревега. Зокрема, за його кошти було придбано плазмовий телевізор та холодильник. “Це наш обов’язок — дбати про людей, які ціною свого здоров’я врятували світ 30 років тому від смертоносного атому, і про тих, хто не шкодує зараз свого життя, звільняючи Україну від ворога на східних рубежах. Створення для них не лише належних умов для лікування, але й комфортного перебування у медичних закладах — завдання для всіх небайдужих”, – переконаний Олександр Ревега.