Фото з сайту ФЛАУ

У польському Бидгощі завершився молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Нагадаємо, участь у ньому брали два молодих бердичівських спортсмени — Владислав Мазур (довжина) і Віктор Лонський (висота). І обидва повертаються додому з медалями.
Владислав Мазур став не лише чемпіоном Європи, але й повторив найкращий результат європейського сезону серед молоді. Він вже у другій спробі стрибнув на 8,04 м, що й принесло йому перемогу. Результат не випадковий, що Мазур підтвердив у заключній спробі, стрибнувши майже на ту саму довжину — 8,03 м.
Водночас, у стрибках у висоту спортсменам довелося змагатися не тільки між собою, але й з дощем, який супроводжував виступ висотників. Тим не менше, наш Віктор Лонський знову був майже бездоганним, стрибнувши на 224 см з другої спроби. Таку ж висоту подолали і білорус Дмітро Набоков та італієць Крістіан Фалоччі. Зважаючи на додаткові показники кількість спроб) золото — у білоруса, срібло — в італійця, у Віктора Лонського — бронза європейського чемпіонату.
Відзначимо також, що днями виконком ФЛАУ затвердив склад національної збірної України, яка 23-28 серпня візьме участь у Всесвітній Універсіаді у китайському Тайбеї. До складу збірної України включено і Владислава Мазура.