Голова фракції “Свобода” у Бердичівській міській раді (а донедавна — і голова міського осередку цієї партії) Олексій Побережний, фактично, визнав, що він не належить до української нації. Такий висновок напрошується із публікації, розміщеної ним на його сторінці у “Фейсбуку”.
“На вихідні з батьком маємо гарну традицію – їдемо на пасіку. Бджоли чудово дозволяють відволіктись від турбот за тиждень. Божа комаха надзвичайно працьовита, чим надзвичайно подібна до українців. А результати її праці допомагають людині покращити своє здоров’я навіть в цій екологічній безвиході в якій ми всі сьогодні знаходимось. Друзі, знаходьте побільше можливостей та часу вирватись до природи! Це так прекрасно!”, – пише Олексій Побережний.
Як видно із повідомлення, Олексій Побережний порівнює українців та бджіл, які є надзвичайно працьовитими. Водночас, як випливає із Декларації про доходи Олексія Побережного за минулий рік, отриманої нами на офіційний запит, торік голова депутатської фракції “Свободи” не заробив ні копійки. Єдиним джерелом його існування була допомога по безробіттю, котру він отримував, звільнившись із посади першого заступника голови Бердичівської РДА. Після звільнення з посади у 2014 році і до цього часу 29-річний Олексій Побережний ніде офіційно не працевлаштовувався. Так само багато років поспіль він був безробітним і до призначення на посаду в РДА, де він пропрацював лише півроку.
Відтак, зважаючи на ці факти, Олексія Побережного навряд чи можна віднести до українців, які, як і бджоли, є надзвичайно працьовитими.
До речі, непрацюючих бджіл називають трутнями. Ніяких робіт у вулику вони не виконують, бо не пристосовані для цього. Здатності до збирання корму в них теж нема, бо в них хобіток укорочений. Захищатися від ворогів, як це роблять робочі бджоли, трутні теж не можуть, бо в них відсутнє жало. Сім’ї вони потрібні тільки для спарювання з молодими неплідними матками. Із закінченням сезону медозбору бджоли виганяють трутнів з гнізд.