У ворота "Колоса" влітає перший гол

У ворота “Колоса” влітає перший гол

Перед початком першого матчу попереднього етапу Кубка області з футболу, який стартував на Житомирщині цими вихідними, бердичівляни виглядали явними фаворитами протистояння: ФК “Бердичів” – срібний призер торішнього чемпіонату, а гості з Брусилівщини взагалі не брали участі ні у чемпіонаті, ні у першості. До сорому городян, але навіть не всі присутні на стадіоні у день гри знали, у якому напрямку області знаходиться Брусилів.

Тим не менше, “Колос”, принаймні — у першому таймі кубкового матчу, зовсім не виглядав “хлопчиком для биття”. Ба, більше — реалізуй брусилівчани хоча б половину своїх моментів у перші 30 хвилин гри, рахунок міг би бути зовсім іншим. Справедливості заради, слід відзначити, що гра проходила на зустрічних курсах, і віддати очевидну перевагу комусь із суперників було не просто. Свої значні корективи у перебіг подій на полі внесли стан газону у Романівці (матч відбувався у колишньому Радянському, а не в Бердичеві), який футбольним полем можна назвати з величезною натяжкою, та сильний пронизливий вітер. У результаті, часто м’яч спочатку потрапляв у купину, а потім поривом вітру зносився за тільки йому відомою траєкторією.

Та, певно, досвід і певна доля везіння з боку господарів зробили свою справу: вже до 30 хвилини ФК “Бердичів” впевнено вів перед — спочатку на 13-й хвилині відкрив лік голам у новому сезоні Руслан Стукал, а на спливі першої третини матчу рахунок подвоїв Андрій Романюк. Могли бердичівляни зробити ще до перерви рахунок непристойним, але їх вихід “три на два” призвів до удару не у практично порожні ворота із трьох метрів, а значно вище і в бік.
Що не вдалося зробити у першому таймі, було довершено у другій половині гри: спочатку на 66-й хвилині брусилівчани зрізали м’яч у власні ворота, а за чотири хвилини потому порушили правила у власному карному майданчику. Пенальті чітко реалізував Олександр Гончарук, зафіксувавши остаточний підсумок матчу. 4:0 — впевнена перемога ФК “Бердичів”, яка, м’яко кажучи, дає їм добрі шанси на вихід до наступного раунду змагань.