15053463732_ecb42ebc1c_oДо народног о депутата України Олександра Ревеги звернулись представники гришковецької громади з проханням вирішити відновлення роботи радіоточок на окремих вулицях.
Свого часу у Гришківцях проводилися роботи з освітлення вулиць. Вийшло чисто «по-українськи»: освітлення зробили, зате люди залишилися без радіо, бо під час цього було пошкоджено радіомережі. Мешканці Гришковець вкрай обурені таким станом речей, адже, за їх словами, неодноразові звернення до керівництва «Укртелекому», яке й мало відновити лінії радіо постачання, не знайшли належної реакції у керівництва підприємства. Радіо – подекуди єдиний засіб для отримання інформації, особливо для людей літнього віку.
Зволікати з вирішенням проблеми людей народний депутат не став. Після звернення Олександра Ревеги до керівництва «Укртелекому» вже за кілька днів було відновлено непрацюючі радіоточки на вулицях: Піорунського, частини Дзержинського , Раскової, Грушевського, 8 Березня, Чкалова та Жовтневої.
Відновлювальні роботи тривають і зараз. Вже найближчим часом , радіомережі будуть відновлені і на вулицях Щорса, частково Дзержинського, Чапаєва та Шевченка.