Фото з сайту Житомирської обласної ради

Фото з сайту Житомирської обласної ради

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська їздить у відрядження безкоштовно, а її заступники Володимир Ширма і Наталія Рибак вже отримали 870 грн “добових”. Про це повідомляє Житомир.info, посилаючись на дані отриманої відповіді із облради на відповідний запит інтернет-ресурсу.
Зокрема, як йдеться у відповіді журналістам, Анжеліка Лабунська з часу обрання її головою обласної ради (листопад 2015 року) була у відрядженнях шість разів: чотири рази у Києві, та двічі — у районах області. Так, 22 лютого нинішнього року Анжеліка Лабунська відвідала Олевськ, а 25 лютого — Баранівку і Новоград-Волинський.
Водночас, як повідомляє офіційний сайт обласної ради, Анжеліка Лабунська ще, щонайменше, чотири рази відвідувала райони області, про що інформація у наданій відповіді Житомир.info відсутня. За повідомленням офіційного сайту обласної ради, у квітні 2016 року Анжеліка Лабунська разом із заступником Наталією Рибак 13 квітня здійснила робочу поїздку до Народицької селищної об’єднаної територіальної громади; 24 лютого голова обласної ради у Тетерівці Житомирського району під час четвертої сесії першого скликання Тетерівської сільської ради вручила сільському голові Валентині Ільницькій Подяку обласної ради; двічі — 7 грудня 2015 року та 16 лютого 2016 року Анжеліка Лабунська перебувала у Бердичеві, при цьому, останній раз — використала свою робочу поїздку ще й для зустрічі із очолюваним нею партійним активом. Всі ці поїздки відбувалися у робочі дні і в робочий час.
Відтак, не є очевидним: чи голова обласної ради Анжеліка Лабунська обманула журналістів Житомир.info, надавши неповну, а відтак — недостовірну інформацію, чи офіційно у вказані дні Анжеліка Лабунська прогуляла роботу, перебуваючи у робочий час у Бердичеві, Народичах і Тетерівці як приватна особа.