c2da36f6cdcaУ середу окремі бердичівські ЗМІ повідомили про перебування у Бердичеві майже інкогніто (принаймні, про це офіційно місцеві органи влади не сповіщали) голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської.
Як повідомляє місцевий інтернет-ресурс “Бердичів.піз”, Анжеліка Лабунська здійснила до Бердичева робочий візит, в ході якого лідер обласної “Батьківщини” взяла участь у відкритті чемпіонату України з боксу та провела нараду із підконтрольним їй активом міської організації “Батьківщини”.
Відповідно до статті 1 Закону України “Про запобігання корупції” корупцією є використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди. Стаття 22 цього ж закону визначає, що окремим особам, до яких відноситься і посада голови обласної ради, забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.
Чи є використання робочого візиту для зустрічі із підконтрольним їй партійним активом корупційним діянням з боку голови обласної ради, мають встановити компетентні органи. У будь-якому випадку, коли б щось подібне зробив хтось рангом нижче за Заслуженого юриста-мільйонера України, на нього вже чекала б, щонайменше, масова обструкція у ЗМІ та безкінечні виклики-перевірки з боку правоохоронних органів.