Новий місце дозвілля для дітей і короткий перепочинок для дорослих запровадили у бердичівській «М-Формації», тобто – міській …бібліотеці. Тут дорослим пропонують залишити на певний своїх дітей, доки старші вирішуватимуть власні справи. Про таку новацію сповістили представники «М-Формації» у соціальній мережі Фейсбук.
«Дитинка на годинку», чули про таке? А те, що маленькі діти – то велике щастя? А щастя, як відомо, вимагає постійного догляду й турботи, його мусиш плекати щосекунди. На плечі молодих батьків лягає ціла купа обов’язків: мало того, що треба за чадом приглядати, то ще й холодильник треба встигнути чимось наповнити, до аптеки побігти, у квартирі лад навести. Та й собі увагу не зайве приділити: завтра ти записалася до перукаря, а через кілька днів – «на нігті». Як тут бути з малечею?..
Бути просто! Вести її до нас – до «М-Формації»! Поки ви вирішуєте власні справи, ваше щастя знаходитиметься у затишку нашого центру та у теплі сердець наших фахівців. Котрі запропонують маленьким гостям все, що їхнім душам завгодно: від музики і до казок, від арт-терапії до терапії пісочної. Лише у нас можна спробувати себе у ролі будівельника у справжньому будмістечку, лише у нас можна вволю натішитися у «сухому» басейні (в облаштуванні кімнати добряче постаралися наші друзі з організацій КримSOS та Міжнародної організації з міграції). Бібліотекарі та волонтери «М-Формації» (до речі, майбутні вихователі) знають, що потрібно дитині, ви вже не сумнівайтеся!
Іще одне… «Дитинка на годинку» не коштуватиме вам жодної гривні і навіть копійки! Дарувати радість й бути корисними за «просто так» – це теж, знаєте, щастя…», – запрошує всіх бажаючих міська бібліотека.