FI_pRC8G6_0У Києві відбувся одноденний розіграш кубка України з легкої атлетики. Традиційно, із солідним медальним доробком повертаються зі змагань і бердичівські спортсмени, завоювавши дві золотих та дві срібні медалі.
Зокрема, у стрибках у висоту цьогорічним володарем Кубка України з легкої атлетики у приміщеннях став наш Віктор Лонський, якому для здобуття трофею виявилося достатнім подолати планку на висоті 220 сантиметрів. На таку ж висоту “залетів” і Юрій Крімаренко, але використав бердичівлянин для цього більшу кількість спроб. Відтак, у Крімаренка — срібло. Олексій Рустаєв, який так само виступав у цій дисципліні, став одинадцятим (2,00м). Ще один екс-бердичівлянин — Франциско Ланга із результатом у два метри фінішував восьмим.
Бігові дисципліни теж принесли Бердичеву дві нагороди. Володарем Кубка України у бігу на 400 метрів стала наша землячка Юлія Олішевська, яка подолала цю відстань за 54,09 сек. А чоловік Юлії — В’ячеслав Олішевський — повертається додому зі сріблом у бігу на 800 метрів. Бердичівлянин поступився лише майже земляку із Житомира Роману Ярку.
У секторі для стрибків у довжину безумовний фаворит, цьогорічний чемпіон України Владислав Мазур, став лише п’ятим. Результат бердичівлянина — 7,33м.