DSC_7516Подальша робота Верховної Ради України вказує на те, що олігархи створюють корумповано-олігархічну державу, яка націлена тільки на збереження статків олігархів та масштабне зубожіння народу України. Про це під час робочої нарад депутатів фракції «Батьківщина» в Бердичівській міській раді заявив голова депутатської фракції Валерій Шелепа, оцінюючи відмову нардепів від створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування наявності у офшорів вищих посадових осіб України, повідомляє Бердичів.піз.
Як відомо, Верховна Рада не підтримала проект постанови № 4704 щодо створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування наявності офшорів у вищих посадових осіб України. «Це шокуюча новина – коли нардепи виходять на трибуну ВР і в своїх інтерв’ю в ЗМІ вони нам розповідають про війну і про те, що треба бути патріотом і збирати гроші на Армію і оборону, а самі свої гроші відводять в чужі країни?!», – відзначають журналісти Бердичів.піз.
Помічник голови Житомирської обласної організації “Батьківщини”, голови обласної ради Анжеліки Лабунської Валерій Шелепа заявив колегам, що після такого голосування жоден чиновник не має морального права вимагати від бізнесменів сплати податків. «Верховна Рада перетворюється на притулок моральних збоченців», – підсумував свій виступ голова фракції «Батьківщина».
Нагадаємо, 1 червня Верховна Рада не змогла створити тимчасову слідчу комісію з питань розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо використання офшорних компаній вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави. За проект відповідної Постанови проголосували тільки 108 народних депутатів. Серед тих, хто не підтримав проект Постанови і не проголосував за її прийняття – п’ятеро народних депутатів від «Батьківщини»: Юлія Тимошенко, Сергій Соболєв, Андрій Кожем’якін, Сергій Власенко та Олена Кондратюк, яких помічник голови Житомирської обласної організації “Батьківщини” Анжеліки Лабунської Валерій Шелепа того ж дня назвав «моральними збоченцями».