Перший тур чемпіонату області з футболу, який стартував минулими вихідними, виявився доволі цікавим не лише для простих вболівальників, але й футбольних статистів.
Зокрема, у всіх п’яти зустрічах не зафіксовано жодного нічийного результату. Водночас, господарі виявилися надзвичайно гостинними: лише в одному поєдинку їв далося святкувати перемогу (коростенський “МАЛ” переміг новоград-волинський “Авангард” – 2:1). До речі, волею жеребу у першому турі відбулося одразу два коростенсько-звягельські поєдинки. І тут сильнішими виявилися якраз коростенці: крім “МАЛа”, впевнену перемогу у гостьовому поєдинку над “Звягелем” святкував і СК “Коростень” – 4:1.
Підтвердили свої претензії на високі місця у нинішньому сезоні торішні призери чемпіонату: “Полісся” з Городниці у Гранітному обіграло “Будівельник” (3:1), а ФК “Бердичів у Новогуйвинську виявився сильнішим за місцевий “Танкіст” завдяки єдиному голу Віктора Красовського — 1:0. Доволі несподіваним можна було б вважати результат у Андрушівці, де “Фортуна” нищівно програла “Поліссю” зі Ставків (3:0). Та саме поліщуків експерти вважають “темною конячкою” чемпіонату, здатною принести ще не один сюрприз, зважаючи на те, що у складі команди зі Ставків (Радомишльський район) виступає чимало приїжджих футболістів, у тому числі — зі столичного регіону.
Ігри наступного, другого туру, мають відбутися наступної суботи, 13 травня. Правда, тур буде урізаним — лише два поєдинки: “Танкіст” прийматиме “Авангард”, а “Фортуна” – “Будівельник”. Поєдинки між “Звягелем” та “МАЛом”, “Коростенем” та “Поліссям” (Городниця) і “Поліссям” (Ставки) та ФК “Бердичів” перенесено на 8 липня, оскільки так само 13 травня відбудуться перші ігри чвертьфіналу Кубка Житомирщини, у яких братимуть участь ці команди.