92f7b407ff862a7a9eff3756520a0e41_mainУ Запоріжжі завершився чемпіонат України в приміщенні з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. і молодші). Примітно, що він став традиційно успішним для бердичівських стрибунів у висоту, які зуміли у цій дисципліні здобути дві медалі.
Чемпіоном України серед юнаків став срібний призер чемпіонату світу Дмитро Нікітін. Після того, як Дмитро підкорив висоту у 210 сантиметрів, йому не знайшлося рівних. Найближчий переслідувач — Антон Мокряк з Кіровоградщини — зупинив на позначці у два метри. Бронза — у Олексія Овчаренка з Харківщини.
Одразу три спортсменки подолали висоту у 170 сантиметрів у дівчат, правда, з різною кількістю спроб. Серед них — і бердичвлянка Ольга Мельничук. Згадану висоту бердичівлянка перестрибнула з третьої спроби, чого виявилося достатнім для бронзової медалі чемпіонату України. Срібло у Олени Жмур з Вінниччини, а чемпіонкою стала Ярослава Магучіх з Дніпропетровщини.
Ще дві бердичівлянки, які впереше брали участь у змаганнях такого рівня — Анастасія Шмідт та Аліна Подольчук — посіли, відповідно, чотирнадцяте (150 см) та сімнадцяте (145 см) місця.
Тренує всіх названих юних бедичівських висотників Ігор Лонський.