1461594140_384002666У суботу офіційно стартував чемпіонат області з футболу серед команд вищої ліги. Наразі на старт вийшло вісім колективів. Ще один матч, за участю СК “Коростеня” та “Полісся” з Городниці перенесено на пізніший термін.
Посічений тур виявився дуже результативним: у чотирьох матчах команди забили одразу вісімнадцять голів (4,5 голів за гру). Добре це чи погано, покаже час, нині очевидно одне: зважаючи на зафіксовані результати у окремих матчах, сила команд, які беруть участь у чемпіонаті — надто різниться. Ще однією особливістю туру стала його не миролюбність — не зафіксовано жодної нічиєї.
У першому за останні роки житомирському дербі “Полісся” декласувало земляків з ФК “Житомир” – 7:0. Не надто гостинною виявилася андрушівська “Фортуна”, які, приймаючи “Авангард” з Новоград-Волинського, “відвезла” йому чотири голи без відповіді — 4:0. Найменший рахунок було зафіксовано у Олевську, де дебютант вищої ліги — місцеве “Полісся” доволі несподівано перемогло бронзового призера торішнього чемпіонату коростенсский “Мал” 2:1. Єдина гостьова премога зафіксована у Новоград-Волинському, де ще один дебютант “Звягель” програв срібному призеру ФК “Бердичів” 1:3.
Наступний тур чемпіонату має відбутися вже цієї суботи. ФК “Житомир” прийматиме чемпіона – СК “Коростень”, “Звягель” зустрінеться з олевським “Поліссям”, житомирське “Полісся” вирушить у Коростень на побачення з “Малом”, а “Фортуна” прийматиме ФК “Бердичів. Поєдинок за участю “Полісся” з Городниці” знову перенесено на інший день. Цього разу через це відпочиватиме “Авангард”.