Протягом минулих вихідних відбулися ігри другого туру чемпіонату області з футболу. Цей тур, як і перший, вийшов “обрізаним”: поєдинок за участю “Полісся” з Городниці знову перенесли.
Центральним матчем другого туру можна вважати поєдинок у Андрушівці, де місцева “Фортуна” приймала сусідів із Бердичева. Зустріч обіцяла бути принциповою. Зрештою, так і вийшло — команди сильнішого не виявили, зігравши унічию і забивши у ворота одна одної по голу.
У другому матчі поспіль ФК “Житомир” пропустив сім м’ячів, не забивши жодного. Цього разу декласував житомирян на їхньому полі чемпіон СК “Коростень” (7:0). У іншому поєдинку житомирян та коростенців сильнішими також виявилися останні: “Мал” вдома переміг “Полісся” 2:1. Поєдинок за участю третього “Полісся” – олевського, зі “Звягелем” закінчився нульовою нічиєю.
Таким чином, після двох турів лідерами у турнірній таблиці є “Фортуна”, ФК “Бердичів” та олевське “Полісся”, які набрали по чотири очка. Але це лідерство є поки за умовним. Наприклад, ще жодного очка не втратило (як і не набрало) “Полісся” з Городниці, котре ще ні зіграло жодного матчу, а також СК “Коростень”, який зіграв лише один поєдинок.
У третьому турі, який заплановано провести вже наступними вихідними, “Авангард” прийматиме СК “Коростень”, ФК “Бердичів” зустрінеться вдома з “Поліссям” з Городниці, олевське “Полісся” чекатиме у гості “Фортуну”, а житомирське “Полісся” – “Звягель”. У ще одному поєдинку зустрінуться “Мал” та ФК “Житомир”.