У Луцьку відбувається командний чемпіонат України з легкої атлетики. Ці старти є, по суті, відбірковими до участі у чемпіонаті світу, який у серпні пройде в Лондоні. Адже, згідно з критеріями відбору ФЛАУ, у переважній більшості дисциплін нормативи для потрапляння до складу збірної України на чемпіонат світу, зараховуються з 1 травня цього року по 23 липня.
Відзначимо, що вже перший день командного чемпіонату України приніс бердичівським прихильникам «королеви спорту» і першу медаль. У стрибках у довжину її завоював Владислав Мазур (тренер Ігор Лонський), стрибнувши на 7,85 метра. Цього, правда, виявилося недостатнім для того, аби вже зараз виконати норматив чемпіонату світу, який має бути не меншим за 8,15 м.
Того ж дня, у жіночому секторі для стрибків у висоту вихованки тренера Олександра Михальченка бердичівлянки Ірина та Карина Миронюк застрибнути на п’єдестал пошани не зуміли. Ірина з результатом 175 сантиметрів фінішувала дев’ятою, її сестра Карина – чотирнадцятою (165 сантиметрів).
Сьогодні у чоловічому секторі для стрибків у висоту за медалі чемпіонату України спробують позмагатися бердичівляни Віктор Лонський, Дмитро Нікітін та Юрій Крімаренко.