Фото з сайту ФЛАУ

Фото з сайту ФЛАУ

У Мінську відбулася традиційна легкоатлетична матчева зустріч серед юніорів. Нинішнього року, правда, ці змагання, які колись започатковувалися як матчевий поєдинок між молодими українцями та білорусами, значно розширили свою географію: до Мінська з’їхалися, крім господарів-білорусів та українців, молоді спортсмени з Латвії, Литви, Франції та Туреччини.
Втім, від того бердичівляни, які традиційно сходять на мінський п’єдестал, не знітилися, укотре підтвердивши, що поступово стають “висотною” столицею не лише в Україні, але й у Європі.
Єдиний представник нашого міста у цій матчевій зустрічі Олександр Баранніков тріумфував у секторі для стрибків у висоту. І хоча бердичівлянин показав дещо гірший результат, ніж два тижні тому під час розіграшу Кубка України (у Мінську Олександру підкорилася висота у 218 сантиметрів), цього виявилося цілком достатньо, щоб завоювати золото.
“Я у хорошій формі. Два тижні тому встановив особистий рекорд. Тут хотів перевершити його і подолати 2,24, але не зміг за нього поборотися: у секторі лишився один, конкуренції не було і не вдалося себе “завести”. – У цілому ж усе відмінно! І, звісно, задоволений першим місцем”, – прокоментував перемогу репортерам ФЛАУ Олександр Баранніков.