Поліція вкотре застерігає жителів Бердичівщини від ошуканств, що вчиняються від імені банківських та фінансових працівників, псевдо правоохоронців або ж купівля-продаж товарів через мережу Інтернет.
23 січня до Бердичівського відділу поліції із заявою про ошуканство звернулась 44-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував незнайомець, який представився працівником однієї з фінансових установ. Він повідомив, що на рахунок жінки має надійти грошовий переказ, та задля цього необхідно повідомити йому конфіденційну інформацію по картці. Врезультаті заявниця втратила з поточного рахунку 8085 гривень.
А 75-річна пенсіонерка довірившись незнайомцеві повідомила персональні відомості власного рахунку і тільки згодом, зрозумівши, що вона стала жертвою шахрая, жінка звернувся до поліції. Пенсіонерка втратила 772 гривні власних заощаджень.
–В обох випадках розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Нині, поліція встановлює особи шахраїв і вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.
Водночас поліцейські застерігають громадян від необдуманих дій: у жодному разі не повідомляйте незнайомцям, ким би вони не назвалися, дані ваших банківських карток. Пам’ятайте, що цією інформацією легко користуються шахраї, аби видурити у вас грошові заощадження.
Бердичівський відділ поліції
Житомирської області