Фото ФБУ

Фото ФБУ

У Венесуелі практично завершився ліцензійний олімпійський турнір з боксу. Бердичів знову тріумфує – наш земляк Володимир Матвійчук, незважаючи на поразку у півфіналі, таки здобув олімпійську ліцензію.
Нагадаємо, за правилами змагань путівку на Олімпіаду у Бразилії здобувають фіналісти відбору, а також переможець бою за третє місце. У матчі за «бронзу» у ваговій категорії до 64 кілограм Володимир Матвійчук мав боксувати із аргентинцем Карлосом Акіньо, однак останній не вийшов на цей бій. Поки – без пояснення причин. Відтак, Володимир Матвійчук став другим бердичівлянином, який здобув цьогорічну олімпійську ліцензію.
Відзначимо, раніше путівку у Ріо-де-Жанейро, виконавши потрібний норматив, виборола наша Юлія Олішевська у бігу на 400 метрів та у естафеті 4х400 метрів.
Шанси потрапити на Олімпіаду залишаються і у Юрія Крімаренка, який саме сьогодні має розпочати виступи на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Правда, йому треба не лише виконати олімпійський норматив, але й стрибнути, при цьому, вище за двох інших наших висотників – Андрія Проценка та Дмитра Яковенка, які мають кращі за Крімаренка результати.
Нагадаємо, нинішня Олімпіада стане третьою поспіль, участь у якій братимуть бердичівські спортсмени. У 2008 році у Пекіні олімпійські вершини підкорював Юрій Крімаренко, чотири роки тому у Лондоні за олімпійські медалі змагалися Юрій Крімаренко, Юлія Олішевська та Людмила Коваленко.