Фото В.Струмковського

Фото В.Струмковського

У четвер Верховна Рада України проголосувала за прийняття за основу та в цілому законопроекту №2095а-д, який встановлює додаткові гарантії при працевлаштуванні учасників бойових дій, котрі брали безпосередню участь в антитерористичній операції чи забезпечували її проведення. Про це у “Фейсбуку” повідомив народний депутат України Олександр Ревега.
“Разом з колегами-однодумцями сьогодні проголосували за прийняття за основу та в цілому законопроекту №2095а-д, який встановлює додаткові гарантії при працевлаштуванні учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО чи забезпечували її проведення. Питання надзвичайно актуальне і важливе, і, здавалося б – всі колеги повинні бути одностайними у підтримці захисників української землі. Прикро, та бажання попіаритися на популістських лозунгах “завадило” багатьом натиснути кнопку “за” підтримку цього закону. Але 235 голосів виявилося достатнім для прийняття закону”,зазначає Олександр Ревега.
Відзначимо, що у повному обсязі відмовилися голосувати за цей закон фракції “Батьківщини” та Опозиційного блоку, лише по одному голосу “за” дали радикали Олега Ляшка та група “Відродження”.