У Бердичеві оголошено вирок у резонансній справі за фактом вбивства громадянина Шрі-Ланки, який певний час вів підприємницьку діяльність в Україні.
Злочинна група у складі трьох осіб, серед яких — жінка, свій злочин не лише свідомо скоювали, але й чітко спланували, хоча у судових засіданнях взагалі заперечували свою причетність до кривавих подій.
Під приводом спільного відпочинку вбивці запросили підприємця з Шрі-Ланки на берег водойми у Бердичівському районі. Випивши добряче, вирушили на автомобілі потерпілого в інше місце відпочинку. Ніби — для продовження гулянки. По дорозі умисно спровокували сварку, щоб змусити водія вийти з машини. Коли той вибіг і почав тікати — наздогнали і, поваливши на землю, вимагали, аби розказав, де знаходяться його заощадження, супроводжуючи все це побиттям лежачого. Не отримавши чіткої відповіді, один з нападників дістав з автомобіля лопату і кілька разів вдарив лезом по шиї іноземця. Молодиця ж, у цей час, добивала жертву ногами в голову.
Коли “справу” було зроблено і тіло підприємця вже не подавало ознак життя, вбивці сіли у автівку небіжчика, у якій знайшли понад десять тисяч гривень, і вирушили далі у пошуках нових пригод. Та заїхати далеко не змогли: по дорозі автівка злетіла в кювет, витягнути її самостійно вбивці не змогли. Тому, аби знищити всі сліди, просто підпалили іномарку.
Слідство та суд у цій справі тривали кілька років. І от днями колегія суддів Бердичівського міськрайонного суду винесла обвинувальний вирок, визнавши всіх підозрюваних винними у скоєнні звірячого вбивства, призначивши покарання кожному з них, в залежності від ступеня вини, від 14 років до 11 років 4 місяців і 18 днів позбавлення волі.